INŻYNIER BUDOWY
Miejsce pracy: Krajków (dolnośląskie)

Kome Polska Sp. z o.o. zajmuje się generalnym wykonawstwem obiektów budowlanych, szczególnie budynków przemysłowych, magazynowych i użyteczności publicznej. Specjalizujemy się w inwestycjach typu zaprojektuj-i-wybuduj, gdzie w ramach jednej kompleksowej umowy, opracowujemy projekt, załatwiamy wszystkie formalności i realizujemy obiekt pod klucz. Firma ma siedzibę w Warszawie, a inwestycje prowadzi na terenie całego kraju i poza granicami. Od rozpoczęcia działalności w 2006 roku, zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy obiekty o łącznej powierzchni ponad 400.000 m2. Posiadamy własne biuro projektowe, w którym pracuje zespół doświadczonych architektów, konstruktorów, projektantów instalacji i kosztorysantów.

Zadania:

  • Nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich,
  • Udział w koordynacji prac na budowie,
  • Współpraca z Kierownikiem budowy oraz Kierownikiem projektu,
  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi, nadzór nad pracownikami podwykonawcy,
  • Monitorowanie terminów i jakości prac,
  • Dbanie o zgodność realizowanych prac budowlanych z dokumentacją projektową,
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości,
  • Prace administracyjno - biurowe, w szczególności w zakresie tworzenia dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • Wykształcenie na kierunku budowlanym (preferowane budownictwo, minimum inżynier),
  • Zalecana specjalizacja budowlana,
  • Doświadczenie min 12-18 miesięcy pracy na budowie - bezpośredni nadzór nad prowadzonymi pracami
  • Dobre zdolności organizacyjne,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Służbowy laptop oraz telefon,
  • Dla osób spoza Krajkowa i okolic gwarantujemy służbowe mieszkanie,
  • Możliwość dalszej współpracy po zakończeniu budowy,
  • Swobodę w działaniu,
  • Ciekawe, odpowiedzialne zadania,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i udokumentowanej praktyki budowlanej,
  • Pracę w dobrej atmosferze i partnerskie podejście.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kome-polska.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesyłając dokumenty aplikacyjne wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych w związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o załączenie do przesłanych dokumentów klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz dokumentach mu towarzyszących dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Kome Polska Sp. z o.o.”