ASYSTENT / -KA PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH
Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Kome Polska Sp. z o.o. zajmuje się generalnym wykonawstwem obiektów budowlanych, szczególnie budynków przemysłowych, magazynowych i użyteczności publicznej. Specjalizujemy się w inwestycjach typu zaprojektuj-i-wybuduj, gdzie w ramach jednej kompleksowej umowy, opracowujemy projekt, załatwiamy wszystkie formalności i realizujemy obiekt pod klucz. Firma ma siedzibę w Warszawie, a inwestycje prowadzi na terenie całego kraju i poza granicami. Od rozpoczęcia działalności w 2006 roku, zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy obiekty o łącznej powierzchni ponad 400.000 m2. Posiadamy własne biuro projektowe, w którym pracuje zespół doświadczonych architektów, konstruktorów, projektantów instalacji i kosztorysantów.

W związku z dalszym rozwojem firmy, zatrudnimy architekta w pełnym wymiarze godzin spełniającego następujące kryteria:

Zadania:

  • Udział w sporządzaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych konstrukcji budynków
  • Tworzenie dokumentacji warsztatowej konstrukcji stalowych
  • Sporządzanie dokumentacji warsztatowej prefabrykowanych elementów żelbetowych
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych
  • Kalkulacje zużycia materiałów na potrzeby działu ofertowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa / ewentualnie ostatni rok studiów.
  • Podstawowa znajomość aktualnych norm projektowych
  • Dobra znajomość środowiska AutoCad
  • Mile widziana znajomość programów Advance Steel, Autodesk Robot, Revit.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Możliwość udokumentowania praktyki do uprawnień budowlanych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji (biurowiec znajduje się przy samej stacji Metra Wilanowska)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kome-polska.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesyłając dokumenty aplikacyjne wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych w związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o załączenie do przesłanych dokumentów klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz dokumentach mu towarzyszących dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Kome Polska Sp. z o.o.”